Požičovňa áut na letisku Alghero pri Fertilii (AHO) je najpohodlnejšou cestou, ako sa počas Vášho pobytu dostať po ostrove, a ak využijete službu poskytovanú spoločnosťou carrentalsardinia.com, zistíte, že jednoduchšie sa to ani nedá.

Vďaka výberu vozidiel v mnohých rôznych triedach a veľkostiach používame iba najlepších letiskových dodávateľov (ako WinRent, Viten Group, Sixt, Sicília od Car, Maggiore, Locauto, Avis, Europcar a ďalšie), aby sme Vám mohli poskytnúť najlepšie ponuky.

Môžete si vybrať z našej triedy mini-vozidiel, malých vozidiel, ako je Citroen C1, ktoré sú ideálne pre ekonomickú dopravu, alebo presunúť triedu do radu vozidiel s väčším batožinovým priestorom, ktoré zabezpečia dostatok miesta pre rodinnú dovolenku.

Máme tiež ponuky na väčšie autá, mini-dodávky a SUV, aby sme sa uistili, že máte správne vozidlo pre vaše potreby. Všetky autá sú dobre udržiavané súčasné modely vrátane modelov Mercedes A-Class, Citroen C4 a ďalšie, takže máte zaručený komfort a spoľahlivosť počas trvania Vášho pobytu.

Lacné ponuky v autopožičovni na letisku Alghero Fertilia

pozicovna-aut-alghero-letiskuNáš jednoducho použiteľný cenový a rezervačný systém je navrhnutý tak, aby vám poskytol bezstresový spôsob rezervácie vozidla. Sľubujeme najlepšie ponuky a najnižšie ceny na ostrove a all-inclusive ponuky, ktoré znamenajú, že nie sú žiadne skryté poplatky s našou službou požičovne áut, takže sa pozrite a zistite, ako si prenajať auto, vyzdvihnúť ho na letisku Alghero a spokojne sa odviezť do svojho cieľa.

Nájom auta s carrentalsardinia.com vám zaručuje kvalitné vozidlo, pripravené na cestovanie, ktoré vás bude čakať pri príchode, všetko je to prístupné prostredníctvom nášho jednoducho použiteľného rezervačného systému, zaručeného a bezpečného platobného portálu.

Je to rýchla a jednoduchá metóda prenájmu automobilu, a zatiaľ čo sú k dispozícii služby verejnej dopravy od a na letisko, pohodlie prenájmu automobilu je bezkonkurenčné, takže sa s nami spojte na najvýhodnejšiu cenu za prenájom auta na Sardínii.

Často kladené otázky o prenájme áut v Alghero Fertilia (FAQ)


Ako sa dostanem z letiska do centra Alghero?

Mesto Alghero je vzdialené len 5 km od letiska, takže je to len na skok a hlavné cestné siete vás dopravia do všetkých najobľúbenejších destinácií - vrátane mnohých letovísk a pláží v meste a do ďalších miest a mestečiek – s úsporou času a v pohodlí.

Hneď z letiska Alghero Fertilia odbočte vpravo na Strada Provinciale 44 (označenia pre Aeroporto / Sassari); na kruhovom objazde prejdite na 1. výjazd (vľavo) na SS291; na kruhovom objazde, odbočte na 2. výjazd na Strada Provinciale 42 dei Due Mari. Potom choďte na Via Don Minzoni / SS127bis, ktorá vás privedie do prístavu / centra mesta.

Kde nájdem kancelárie na letisku Alghero?

Autopožičovne sa nachádzajú vo vnútri letiska Alghero v oblasti pristávacieho terminálu. Okrem toho si môžete prenajať auto na nasledujúcich miestach v blízkosti Alghero.

  • Europcar: Via IV Novembre, 24, Alghero (Sassari), 07041

Informácie o letisku Alghero

  • Adresa: Regione Nuraghe Biancu, 07041 Alghero Sassari, Taliansko
  • Informačný bod: +39.079.935282
  • IATA kód: AHO
  • Straty a nálezy na letisku Alghero: +39.079.935282

Letisko Alghero Fertilia - AHO

Letisko Alghero Fertilia Ohromujúce stredoveké mesto Alghero je jedným zo skutočných pôžitkov na ostrove Sardínia. Toto očarujúce a príjemné mesto v severozápadnej časti ostrova je obľúbenou destináciou pre návštevníkov a turistov, spolu s blízkym letiskom Alghero, ktoré spája sever ostrova s Talianskom.

Rovnako ako mnohé takéto letiská, Alghero začal život ako vojenské letisko a stal sa hlavným centrom na severe Sardínie v priebehu sedemdesiatych rokov, kedy bol cestovný ruch na ostrove v období rozmachu. V posledných rokoch bol pridaný aj nový terminal, aby vyhovoval zvyšujúcemu sa počtu cestujúcich využívajúcim letisko - viac ako 1,6 milióna je najnovšie číslo - a starší terminál sa mení na nákupné centrum, čím sa pridáva k už I tak pôsobivým zariadeniam.

Letisko Alghero uskutočňuje vnútroštátne lety z celého Talianska a mnohé letecké spoločnosti lietajú do destinácií ako sú Londýn, Amsterdam, Dublin a Madrid. Nachádza sa na hlavnej ulici Strada Statale 42 Autoroute, automobilom z požičovne sa na letisko sa ľahko dostanete zo všetkých hlavných stredísk a destinácií na ostrove. Živé centrum pre turistov z celej Európy, letisko Alghero je miestom, kde nájdete najlepšie riešenia na prenájom automobilov na ostrove, takže sa s nami spojte a my vám ponúkneme najnižšie ceny za prenájom áut a vaše vozidlo si môžete vybrať pri príchode.

Mesto Alghero

alghero Stredoveké mesto Alghero je nádherným príkladom starej Sardínie a je domovom niektorých fascinujúcich atrakcií. Autom sa tam ľahko dostanete v priebehu pár minút z letiska. Mesto ponúka výber vynikajúceho ubytovania, očarujúce obchody, úžasné reštaurácie podávajúce medzinárodnú a miestnu kuchyňu a živý nočný život s priateľskými a príjemnými barmi.

Miestne pláže majú vynikajúce recenzie - odporúčané sú San Giovanni a Maria Pia - zatiaľ čo pre záujemcov o históriu a kultúru, Alghero je domovom niektorých z najlepších príkladov stredovekej architektúry na ostrove, vrátane veľkolepéj katedrály a starovekých mestských hradieb.

Neexistuje lepší spôsob, ako preskúmať Sardíniu, než nedotknutý a tichý system ciest, tak si rezervujte auto s carrentalsardinia.com a užiťe si dovolenku naplno.